Męski punkt G – gdzie się znajduje w i jaki sposób można go stymulować?

Męski punkt G jest obszarem, którego pobudzanie może stanowić źródło bardzo silnych orgazmów. Warto zatem zdawać sobie sprawę, gdzie on się znajduje i jak go prawidłowo stymulować, żeby zapewnić mężczyźnie rozkosz, której wcześniej nie było dane mu doświadczyć. 

Gdzie znajduje się męski punkt G? 

Męski punkt G stanowi klucz do dłuższych i mocniejszych orgazmów. Teoretycznie zatem panowie winni być szczęśliwi, iż natura również ich nim obdarzyła. Nie zawsze tak jednakże będzie. Wielu mężczyzn nie odpuszcza do sobie myśli, żeby umożliwić partnerce zbliżenie się do własnego punktu G, a i niektóre panie, podchodzą do tego z dużą rezerwą. Powodem jest lokalizacja, w której wymieniony punkt można znaleźć. Dla wielu mężczyzn i kobiet, jest to cały czas bariera niemożliwa do pokonania. 

Męskim punktem G jest prostata – jeden spośród elementów męskiego płciowego układu. Gruczoł ten znajduje się w kroku, blisko pęcherza moczowego. Otacza sterczowy (bliższy) odcinek męskiej cewki moczowej. W jego pobliżu znajduje się spora ilość nerwów, które mają bezpośredni wpływ na seksualne organy i odpowiedzialne są za powstawanie erekcji, orgazmów i samego wytrysku. 

Nic zatem dziwnego, iż jest to niezwykle wrażliwy na dotyk organ, zaś jego pobudzenie potrafi dostarczyć mężczyźnie niezapomnianych wrażeń erotycznych. Warto zaznaczyć, iż wykonywanie masażu prostaty jest nie tylko bardzo przyjemne, ale również zdrowe. Ma bowiem wpływ na poprawę przepływu krwi, zwiększa liczbę i żywotność plemników. Zapobiega również schorzeniom prostaty. U panów w wieku pomiędzy 19 a 40 rokiem życia, dosyć często występującą dolegliwość stanowi stan zapalny prostaty. Po przekroczeniu 45 roku życia, mężczyźni nierzadko muszą mierzyć się ze zbytnim powiększeniem tego gruczołu, co w rezultacie może doprowadzić nawet do powstania chorób nowotworowych. 

Jak odnaleźć męski punkt G? 

Do męskiego punktu G, będzie się można dostać wyłącznie jednym sposobem – wkładając palec do odbytu. To właśnie sprawia, iż wielu panów nie chce udzielić do niego dostępu. Przyczyny tego zjawiska mogą być różne. Jednym wydaje się, iż tego 

Do męskiego punktu G można się dostać tylko w jeden sposób – wsuwając palec w odbyt. Właśnie to sprawia, że wielu mężczyzn broni do niego dostępu. Przyczyn tego zjawiska jest bardzo wiele. Jednym wydaje się, że takie pieszczoty są niegodne prawdziwego faceta i wręcz ocierają się o homoseksualizm (choć to nieprawda, bo chęć na pieszczoty analne nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną), inni obawiają się bólu, jeszcze innych zniechęca wstyd, który bywa silniejszy od chęci doświadczenia nowych doznań erotycznych. Czasami problem leży po stronie kobiety, która pomimo miłości jaką darzy swojego partnera, nie ma raczej ochoty na wykonywanie tego rodzaju czynności w sypialni. W takim przypadku specjaliści mają jedną ważną radę – partnerzy powinni uprzednio ze sobą bardzo szczerze porozmawiać, a gdy któreś z nich powie nie, nie powinno się zmuszać i naciskać. Do tanga trzeba oczywiście dwojga. Podczas seksu dozwolone będzie wyłącznie to, na co obie strony wyrażają swoją zgodę. 

Jak powinno przebiegać pobudzanie męskiego punktu G? 

Jeśli kobieta będzie miała ochotę na wybranie się w podróż w poszukiwaniu męskiego punktu G, zaś mężczyzna będzie gotowy na tego typu doznania, można śmiało przystępować do działania. Nie można tego robić oczywiście nazbyt gwałtownie. Najlepiej będzie zacząć od delikatnego masowania pośladków, wewnętrznej strony ud naszego partnera, wreszcie miejsca pomiędzy odbytem i jądrami. To niezwykle istotne. W odbycie znajdują się bowiem dwa silne zwieracze – mięśnie odpowiedzialne za szczelne jego zamykanie. Żeby się mogły otworzyć, całe ciało musi się rozluźnić. Trzeba mieć również na uwadze, iż odbyt sam się nie nawilży. Zanim przystąpimy do całej akcji, powinniśmy zatem posmarować swój palec lubrykantem (w razie czego możemy także użyć wazeliny kosmetycznej). Jeśli kobieta będzie się krępować albo brzydzić używać do tego swojego palca, może wykorzystać analny stymulator. 

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *